Szépírás verseny

Iskolánkban, ebben a tanévben első ízben rendeztük meg szépírási versenyünket, Lázár Ervin meseíró születésnapja alkalmából. Az ő meséiből válogattunk vicces, kedves részleteket, melyeket tanulóink gyöngybetűkkel másoltak le.
Az elkészült remekművek két rostán is keresztülmentek, a döntés nehéz volt. Megválasztottuk minden évfolyamban a legszebben író tanulónkat, de olyan sok szép munka érkezett, hogy a második és a harmadik helyezetteket is jutalmaztuk.

Gratulálunk a győzteseknek!
1. évfolyam legszebben író tanulója – Keresztesi Dávid 1.a
2. évfolyam legszebben író tanulója – Horváth Flóra 2.a
3. évfolyam legszebben író tanulója – Balog Viktória 3.a
4. évfolyam legszebben író tanulója – Bereczki Léna 4.a
5. évfolyam legszebben író tanulója – Lengyel Mirjam Lara 5.a
6. évfolyam legszebben író tanulója – Máté Borbála 6.a
7. évfolyam legszebben író tanulója – Hankó Lívia 7.a
8. évfolyam legszebben író tanulója – Erdei-Nagy Emese 8.a

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar