Szent József év

Ferenc pápa Szent József évet hirdetett, mely 2020. december 8-tól 2021. december 8-ig tart. Tanulóink örömére elkészítettük Szent József műhelyét. Felidéztük, hogy milyen szerszámmal dolgozhatott, és összegyűjtöttük azokat. A műhelyről és a szerszámokról nem csak technika órán, hittanórán, hanem szünetben is beszélgetnek diákjaink.

Szent József évhez kapcsolódóan Szent Család vasárnapján a déli Úrangyala imádság alkalmával Ferenc pápa meghirdette a család évét, amelyet 2021. március 19-én, Szent József liturgikus ünnepén fog megnyitni.
Iskolánk aulájában Szent József műhely mellett faliújságunkon megemlékezünk a család évéről is. Rendhagyó faliújságunk előtt mindig állnak diákok. A család lelkierőt ad, örömöt ad, de a családnak is szüksége van közösségre. Ezért olyan családi képet helyeztünk el faliújságunkon, melyet sok-sok család alkot. Diákjainkat bíztatjuk, hogy imádkozzanak családjukért, mert ahol a család jól működik, ott sokat tanulhatnak, készülhetnek fel az életre.

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar