2016/2017 Versenyeredmények

2017.05.08

Megyei angol feladatmegoldó verseny 

Az Avastetői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola. Széchenyi István Általános és Alapfokú Művészeti Tagiskolája Április 24. tartott versenyén tagozatos és kéttannyelvű iskolák is részt vettek.

Iskolánkból a következő tanulók indultak:

Erdei-Nagy Melodi , Szabon Bálint, Bajnok Bence, Varga Alexandra

A díjátadóra 2017. május 8.-án került sor

Első helyezést ért el: Szabon Bálint

Felkészítő tanár: Szénásiné Kovács Andrea, Nagyné Vancz Erika

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

 

2017.04.26

Aprók szava mesemondó verseny 

A Kisgyőr községbe megrendezett Aprók szava mesemondó versenyen több diákunk is részt vett.

Résztvevők: Huszár Luca, Csehi Fruzsina, Szmetana Viktória, Keskeny József

Eredményes szerepléséért különdíjban részesült Szmetana Viktória.

Felkészítő tanárok: Szerencsésné Szabó Judit, Szendrei Gabriella, Ördögné Bukta Mária, Tompáné Rajna Tünde

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

 

2017.04.24

Fráter György Versmondó Verseny

A versmondó versenyen iskolánk tanulói mellett több iskola diákja is részt vett.

  • Hernádnémeti Református Általános Iskola
  • Ongai Görgey Artúr Általános Iskola
  • Alsózsolca Benedek Elek Tagiskola
  • Fráter György Katolikus Ált. Isk. és AMI Szent István Tagiskola
  • Mályi Móra Ferenc Általános Iskola
  • Hernádnémeti Református Általános Iskola
  • Arnóti Weöres Sándor Általános Iskola
  • Felsőzsolca Szent István Katolikus Általános Iskola
  • Alsózsolcai Herman Ottó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

A tanulók korcsoportokra osztva szerepeltek.

  • 1. korcsoport 3-4.évfolyam
  • 2. korcsoport 5-6.évfolyam
  • 3. korcsoport 7-8. évfolyam

Az 1. korcsoportba elért helyezések:

I. helyezett: Hódi Boglárka  (Hernádnémeti Református Általános Iskola)

II. helyezett: Engi Zita (Ongai Görgey Artúr Általános Iskola)

III. helyezett: Üveges Zalán (Alsózsolca Benedek Elek Tagiskola)

Különdíj: Bárdos Barbara (Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola)

 

A 2. korcsoportba elért helyezések:

I. helyezett: Jakó Laura Boglárka (Mályi Móra Ferenc Általános Iskola)

II. helyezett: Varga Máté Csaba (Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola)

III. helyezett: Makkai Melinda (Mályi Móra Ferenc Általános Iskola)

 

A 3. korcsoportban elért helyezések:

II. helyezett: Homolya Alexandra (Arnóti Weöres Sándor Általános Iskola)

III. helyezett: Budai Lilla (Felsőzsolca Szent István Katolikus Általános Iskola)

III. helyezett: Sándor Nikoletta (Arnóti Weöres Sándor Általános Iskola)

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

 

2017.04.12

Mesemondó verseny

A Benedek Elek Tagiskola mesemondó versenyén több tanulónk is indult: Nagy Gergő, Polgári Laura, Nagy Gergő,Veres Petra.

Nagy Gergő (3.a) – 3. helyezést ért el 

Felkészítő tanár: Dobosné Spirnyák Erzsébet

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

 

2017.04.12

Matematika verseny

Alsós tanulóink idén is részt vettek a Bőcsi Körzeti Matematikaversenyen.

Résztvevő tanulók: Veres Petra (4.b), Nagy Gergő (3.a), Réti Ákos (1.b),

Csányi Jázmin (1.b), Bakos Zalán (2.b), Farkas Anna Mária (3.b),

Szabon Benjámin (4.b), Kantár Valentin (2.a)

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

2017.04.11

Nyelvtan háziverseny

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

Nyelvtan háziverseny  2017

1. évfolyam 2. évfolyam 3. évfolyam 4. évfolyam
I. helyezett: I. helyezett: I. helyezett: I. helyezett:
Szabó Eszter Flaskó Fanni Rozsák Zsombor Szerencsés Laura
II. helyezett: II. helyezett: II. helyezett: Szabon Benjámin
Csehi Fruzsina Végh Levente Szatmári Marcell II. helyezett:
III. helyezett: III. helyezett: III. helyezett: Czaga Benedek
Csányi Jázmin Bakos Zalán Polgári Laura III. helyezett:
Drahos Dorina
Résztvevő gyerekek: Résztvevő gyerekek: Résztvevő gyerekek: Résztvevő gyerekek:
Huszár Luca Nagy Viktória Béres Dániel Keskeny Titanilla
Nagy Csaba Balog Vivien Tamás Kornél Vigh Zoltán
Illés Zoé Balog Nikolett Szmetana Viktor Juhász Réka
Máté Borbála Nagy Nikoletta Nagy Zsófia Széles Tamás
Nagy Réka Juhász Kinga Szabó Milán Zsíros Dominik
Mervenszki Réka Horváth Rafael Nagy Gergő Koczán Krisztián
Zupcsán Réka Magyar Flóra Bárdos Barbara Veres Petra
Molnár Andrea Bárdos Anna Mészáros Péter Szendrei Bence
Rontó Raul Keskeny József János Tóth Balázs Kobák András
Szerencsés Dávid Varga Csenge Tulipán István Csörsz Tibor
Koczán Dorina Horváth Gergő Ungvári Barbara
Szelthoffer Dominik
Tudós Tamás
Orosz Bettina
Farkas Anna Mária

 

2017.04.05

Mézescsupor rajzpályázat

A palóc méhész és környezetvédő egyesület és az ipolyszakállosi ipolyvölgye méhész-szervezet Mézescsupor rajzpályázatán. Erdei Nagy Melodi (5.c) díjazásban részesült. Több nyeremény mellet alkotása kiállításra került.

Felkészítő tanár: Balláné Balatoni Piroska

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

 

2017.04.04

Kalkuttai Szent Teréz anya tiszteletére megrendezett dramatikus verseny 

Tanulóink a tegnapi nap folyamán szépen helytálltak a Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda által megrendezett versenyen.

Felkészítő tanár: Ficsor Mártonné

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

 

2017.03.24

Klasszikusok I.Könnyűzenei Találkozója

A Reményi Ede Zenei Alapfokú Művészeti Iskola által rendezett találkozón Czaga Benedek dicséretben részesült szerepléséért.

Az előadást zongorán kísérte: Szekeres Tamás Andrásné

Felkészítő tanár: Dredor Roland 

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

 

2017.03.14

1848 futás 

Idén is megrendezésre került az 1848 méteres futást, melyet  1848–49-es forradalom és szabadságharc emlékére rendezett az iskola. A résztvevő diákok helyezéstől függően oklevelet illetve édességet kaptak.

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

 

2017.03.14

Matematika háziverseny

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

 

Matematika háziverseny  2017

1. évfolyam

2. évfolyam 3. évfolyam

4. évfolyam

I. helyezett:

Réti Ákos

I. helyezett:

Kantár Valentin

I. helyezett:

Nagy Gergő

I. helyezett:

Veres Petra

II. helyezett:

Csányi Jázmin

II. helyezett:

Bakos Zalán

II. helyezett:

Tulipán István

II. helyezett:

Czaga Benedek

Szabon Benjámin

III. helyezett:

Nagy Csaba

III. helyezett:

Horváth Rafael

Nagy Nikoletta

III. helyezett:

Farkas Anna Mária

Rozsák Zsombor

III. helyezett:

Keskeny Titanilla

Résztvevő gyerekek: Résztvevő gyerekek: Résztvevő gyerekek: Résztvevő gyerekek:
Csehi Fruzsina Balog Jázmin Bárdos Barbara Horváth Amanda
Huszár Luca Balog Nikolett Béres Dániel Juhász Réka
Illés Zoé Balog Vivien Budai Levente Kobák András
Máté Borbála Bárdos Anna Horváth Gergő Koczán Krisztián
Mervenszki Réka Flaskó Fanni Lajhó Ferenc Makkai Krisztián
Molnár Andrea Horváth Kristóf Mészáros Péter Széles Tamás
Nagy Réka Horváth Noémi Orosz Bettina Szendrei Bence
Pajger Márton Juhász Kinga Polgári Laura Ungvári Barbara
Rontó Raul Keskeny József János Szabó Milán Varga Alex
Szabó Eszter Kis Kovács Kristóf Szatmári Marcell Vig Zoltán
Szerencsés Dávid Koczán Dorina Szelthoffer Dominik Zsíros Dominik
Vas Géza Rikárdó Kollárcsik Virág Szmetana Viktor
Zupcsán Réka Kovács Amanda Tamás Kornél
Magyar Flóra Tudós Tamás
Nagy Viktória
Ruzsvánszki Petra
Szitai Krisztina
Szmetana Viktória
Varga Richard

Vég Levente

 

2017.03.13

Tudásbajnokság

A Bendegúz Akadémia 2016-2017. tanév I. félévében szervezett Tudásbajnokságán ezüst helyezést ért el Farkas Anna Mária aki oklevélben részesült kiváló teljesítményéért.

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

 

2017.03.10

V. Gyöngyvirág Miskolci Tankerületi Népdaléneklési Verseny

Iskolánk tanulója Szukenyik Dániel Ignác (4.a) A Miskolci Egressy Béni – Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola által rendezett V. Gyöngyvirág Miskolci Tankerületi Népdaléneklési Versenyen “Arany minősítést szerzett”

Felkészítő tanár:  Szekeres Tamásné

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

 

2017.03.03.

Rajzverseny díjátadó

Veresi Futofeszt – Futófeszt rajzpályázat iskolásoknak

A Veresiek Mozgásáért Egyesület rajpályázatán több tanulónk is részt vett. A pályázatra olyan rajzokat vártak amik bemutatják, hogy miért fontos számukra a futás vagy bemutat egy pillanatot, emléket, amikor egy futó versenyen részt vettek.

Résztvevők: Bakos Zalán(2.b) , Magyar Flóra(2.b) , Vég Levente(2.b) , Szitai Krisztina(2.a) , Keskeny József (2.b) , Nagy Réka (1.a), Mervenszki Réka (1.a), Keskeny Titanilla (4.b), Flaskó Fanni (2.b), Bárdos Anna (2.b), Horváth Amanda (4.b)

Kiemelt helyezést ért el: Varga Csenge Virág (2.b), Zsíros Zsófia (5.c)

Felkészítő tanár: Balláné Balatoni Piroska

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

 

2016.12.01

XXIV. Észak-Magyarországi Regionális Trombitás Találkozó 

A Miskolci Egressy Béni – Erkel Ferenc AMI és a Viva La Musica Diósgyőr Alapítvány által rendezett XXIV. Észak-Magyarországi Regionális Trombitás Találkozó

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

ÉszakMagyarország napilapban megjelent cikk a találkozóról: 

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

 

Rajzverseny díjátadó

Iskolánk tanulói a Katolikus Pedagógiai Szervezési és Továbbképzési Intézet által a Szent Márton-év alkalmából kiírt Képzőművészet pályázaton több díjat is szereztek. Jutalmukat az iskola többi tanulója előtt vehették át.

Tanulók: Marx Dzsenifer (5.b) – 1. helyezést ért el ; Makkai Krisztián (4.a) – 3. helyezést ért el; Orgona Virginia (5.c) – különdíjban részesült

Felkészítő tanár: Magos Alice, Balláné Balatoni Piroska

 

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

 

Angol verseny

2016.11.22

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

A Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola által szervezet angol versenyen, tanulóink 3. helyezést értek el.

Tanulók: Varga Alexandra (8.a), Magos Blanka (7.b), Bajnok Bence (7.a), Szabon Bálint (6.a)

Felkészítő tanár: Nagyné Vancz Erika, Szénásiné Kovács Andrea

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

 

Szt. Lukács az irgalmasság evangéliuma

2016.11.22

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

Szent Imre Katolikus Általános Iskola versenyén vettek részt tanulóink.

Tanulók: Mitró Milán (6.b), Tálas Mária (6.a), Mészáros Balázs, Orosz Gábor (6.a)

Felkészítő tanár: Ficsor Mária

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

 

Szentírás olvasási verseny

2016.11.10

Iskolánk diákjai Szentírás olvasói versenyen vettek részt.

Tanulók: Farkas Mária (5.b), Varga Alexandra (8.a)

Felkészítő tanár: Ficsor Mária

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

 

Gárdonyi Géza prózamondó verseny

2016.10.22

A Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskoka és Óvoda szervezésében tanulóink szavaló versenyen vettek részt.

A 3-4. osztályos kategóriában Polgári Laura különdíjat szerzett.

Tanulók: Polgári Laura (3.a), Bárdos Barbara (3.a), Csányi Dániel (5.a), Erdei-Nagy Melodi (5.c)

Felkészítő: Dobosné Spirnyák Erzsébet, Moldván-Dobronyai Anikó, Murgulyné Szénégető Márta

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

 

Levelezős nyelvtan vetélkedő

2016.9-10. hó

Tanulóink magyar nyelvi vetélkedőn vettek részt, amely egy csoportos levelező verseny volt. Sajnos tovább jutni nem jutottak tovább a következő fordulóra, de nagyon szépen helytálltak.

Tanulók: Novák Boglárka (6.c), Szabon Bálint (6.a), Mészáros Balázs (6.a)

Felkészítő: Pinczés Beáta

 

1956 futóverseny 

Az 1956-os forradalom emlékére rendezett futóverseny, legsikeresebb felső tagozatos diákjai.

2016.10.28

1956 Futás Felső

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

 

Rajzverseny

A tücsök a 2016-os év rovara című rajzpályázat nyertesei!

Tanulók: Korenyek Zina, Bárdos Anna, Kantár Valentin, Marx Zsolt, Ragán Erik

Felkészítő tanár: Balláné Balatoni Piroska

2016.10.25

 

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

Rajzverseny 

“Storie di Francesco” – Szent Ferenc történetek címmel rendeztek rajzversenyt a Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskolában. Diákjaink szép eredményeket szereztek.

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

 

1956 futóverseny 

Az 1956-os forradalom emlékére rendezett futóverseny, legsikeresebb alsó tagozatos diákjai.

2016.10.24

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar